פתרונות מחשוב ענן

חברת נטקור מעניקה פתרונות מחשוב ענן אשר יכולים לתת פתרון אינטגרטיבי לכל צרכי המחשוב של העסק, או לחילופין פתרון קונקרטי לאחד מצרכי העסק. ניתן להעניק פתרונות מחשוב ענן רק ברמת השרתים, כך שהשרתים של העסק יפעלו באמצעות ענן, אפשר להעניק שירותי ענן רק לאבטחת המידע (שירותי סינון דואר, אנטי וירוס וחומת אש), וכן כשירותי גיבוי ו/או התאוששות מאסון, דוא"ל בענן, אירוח אתרים, מערכת נוכחות עובדים – גם עובדים הנמצאים בשטח ולאו דווקא בגבולות המשרד או בית העסק, גישה לשולחן העבודה של העסק מכל מקום, מערכות לוגיסטיות, מערכות CRM, הנהלת חשבונות ועוד. חברת נטקור היא המומחית שלכם בכל מה שקשור לפתרונות מחשוב ענן לעסקים.

שירותי מחשוב לעסקים

אם יש לכם עסק שמעסיק יותר מעובד אחד, אתם נדרשים להעביר מידע, לשלוח ולשתף קבצים מסוימים בין העובדים, ובעצם אתם שואפים לנהל תקשורת ממוחשבת במינימום תקלות וללא הפרעה לתפקוד הרגיל והשוטף של העסק. נטקור היא חברה שיש לה ניסיון רב בשירותי מחשוב לעסקים. היא מלווה את העסק משלב ההקמה של הרשת ועד לתפעול השוטף, צוות נטקור מעניק ייעוץ ואפיון לעסק, ובוחן את הצרכים הספציפיים של העסק שלכם, הצוות מלווה אתכם בייעוץ טכני לגבי מיקום ובחירת ארון התקשורת, הכבלים וכו'. לאחר מכן מעמידים לכם את הטכנולוגיה החדשנית ביותר, והרשת המתאימה ביותר לעסק שלכם. כי שירותי מחשוב לעסקים זה עסק של מומחים!

אחסון בענן

בעידן הנוכחי, דיסק און קי או כל אמצעי גיבוי נתיקים – אאוט, אחסון בענן – אין. המורכבות של שמירת ואחסון קבצים בעסק, והעובדה שהכל עובר היום להיות ממוחשב יותר ויותר, תצריך מכם בעתיד, העסקת עובד לחיפוש מסמכים או קבצים שנשמרו ב"אנשהו". המילה המתקדמת היום בתחום זה היא – "אחסון בענן". אחסון בענן מאפשר לכם לאחסן מידע, קבצים ומסמכים של העסק במקום מאובטח שניתן לגשת אליו בכל מקום ובכל עת. חברת "נטקור" מתמחה בשירותי אחסון בענן, בתכנון והענקת פתרון המתאים ביותר לעסק שלכם, ללא התחייבות לתקופת התקשרות.

שירותי מחשוב עסקי

חברת נטקור מעניקה שירותי מחשוב עסקי לארגונים ועסקים רבים משלב ההקמה של מערך המחשוב המתקדם ביותר והן תמיכה בתחזוקה שוטפת של המערכת ומתן שירות מונע. כך שבמקום שהארגון או העסק יבזבז משאבי כוח אדם לצורך תחזוקת המערכת, אנו עושים זאת באופן מקצועי באמצעות מערך השירות שלנו. נטקור – חברת שירותי מחשוב עסקי המובילה בישראל.כל ארגון או עסק פרטי וציבורי חייב היום לעבוד עם מערכות מחשוב מתקדמות, כל ארגון ועסק מחזיק היום בידע ייחודי שהוא חייב לשמר וזאת ניתן לעשות רק באמצעות שירותי מחשוב עסקי. שירותי מחשוב עסקי זה לא רק הקמת מערך המחשוב, אלא זה דורש תחזוקה ותפעול שוטף ומונע. שירותי מחשוב מאפשרים גם להעניק שירות יותר טוב ללקוחות ולספקי החברה. בעזרת מערכת מחשוב יעילה ניתן כיום לקדם דברים ולקצר תהליכים שבעבר ארכו זמן רב, ועוד יותר מכך, בעזרת מערכות מחשוב מתקדמות מתאפשר לתת שירותים רבים מרחוק ללא צורך בהגעה פיזית ובזבוז זמן יקר.